Szkolenia zamknięte dla firm


Szkolenia dla handlowców i menagerów sprzedaży

Dobra firma wie, że warto inwestować w rozwój pracowników. Profesjonalne szkolenia dla firm to koszt, który zwróci się i to z nawiązką. Staramy się sprostać potrzebom różnych branż. Nasi trenerzy prowadzą m.in.: szkolenia dla handlowców, negocjacyjne, a także szkolenia menadżerskie. Wysoka skuteczność oraz atrakcyjna i przystępna forma prowadzonych zajęć są tym, co wyróżnia nasze kursy. Z nami rozwój kwalifikacji oraz rozwój osobisty będzie o wiele łatwiejszy!

Zajęcia z naszej oferty – szkolenia dla managerów sprzedaży, kursy z rozwoju osobistego, jak i szkolenia sprzedażowe oraz negocjacyjne, prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i skuteczność zajęć. Nasze szkolenia menadżerskie czy sprzedażowe pozwalają nabyć faktyczne umiejętności, które pozytywnie wpływają na rozwój pracowniczy. To szansa, aby spojrzeć na wykonywaną pracę z innej perspektywy, co pomaga osiągnąć lepsze wyniki. Szkolenia dla managerów sprzedaży uczą lepszej komunikacji z kontrahentami – pod okiem zaangażowanych trenerów łatwo zdobyć inspirację do wdrażania nowych rozwiązań biznesowych.

Sprawdź nasze szkolenia zamknięte dla firm! Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu interesujący Cię kurs.

Emocjonalna spiżarnia...

Codzienność składa się z różnorodnych doświadczeń, zarówno tych pozytywnych, jak i tych mniej szczęśliwych chwil. 🤔💬

Jak radzić sobie z wyzwaniami / trudnościami i nie tracić entuzjazmu?

👉 Kolekcjonuj dobre wspomnienia: zapisuj miłe chwile i/lub twórz listy czynności / rzeczy, które cię uszczęśliwiają. Kiedy czujesz spadek formy, wracaj do tych wspomnień, aby odzyskać pozytywną energię.
👉 Praktykuj wdzięczność: Każdego dnia znajdź chwilę, aby zastanowić się nad tym, za co jesteś wdzięczna_y. Może to być coś prostego – życie nie składa się wyłącznie z bohaterskich czynów.
👉 Ustalaj cele i plany: Realistyczne cele i plany działania pomogą Ci krok po kroku radzić sobie z wyzwaniami. Świętuj małe sukcesy, które przybliżają Cię do osiągnięcia większych celów.

A Ty? Od czego zaczniesz tworzenie swojej emocjonalnej spiżarni? 💪🚀

Praktyczne wskazówki znajdziesz w 👉 pigułce wiedzy.

***

Chcesz regularnie otrzymywać nasze pigułki 💊💊💊  >> zapisz się do pigułkowiedza:


Niepoprawny adres email.
Imię i nazwisko jest obowiązkowe.
Treść wiadomości jest obowiązkowa.
Wiadomość nie została wysłana. Spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Twoja email został dodany do naszej bazy. Dziękujemy!
Przepraszamy, nie udało się dodać twojego adresu email do naszej bazy