Szkolenia zamknięte dla firm


Szkolenia dla handlowców i menagerów sprzedaży

Dobra firma wie, że warto inwestować w rozwój pracowników. Profesjonalne szkolenia dla firm to koszt, który zwróci się i to z nawiązką. Staramy się sprostać potrzebom różnych branż. Nasi trenerzy prowadzą m.in.: szkolenia dla handlowców, negocjacyjne, a także szkolenia menadżerskie. Wysoka skuteczność oraz atrakcyjna i przystępna forma prowadzonych zajęć są tym, co wyróżnia nasze kursy. Z nami rozwój kwalifikacji oraz rozwój osobisty będzie o wiele łatwiejszy!

Zajęcia z naszej oferty – szkolenia dla managerów sprzedaży, kursy z rozwoju osobistego, jak i szkolenia sprzedażowe oraz negocjacyjne, prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i skuteczność zajęć. Nasze szkolenia menadżerskie czy sprzedażowe pozwalają nabyć faktyczne umiejętności, które pozytywnie wpływają na rozwój pracowniczy. To szansa, aby spojrzeć na wykonywaną pracę z innej perspektywy, co pomaga osiągnąć lepsze wyniki. Szkolenia dla managerów sprzedaży uczą lepszej komunikacji z kontrahentami – pod okiem zaangażowanych trenerów łatwo zdobyć inspirację do wdrażania nowych rozwiązań biznesowych.

Sprawdź nasze szkolenia zamknięte dla firm! Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu interesujący Cię kurs.

Wybuchowe przyciski! 🔴💥

Czasem wystarczy jedno zdanie, gest albo jakaś mina… Pstryk i nerwy puszczają… 😤😡😪

Tak właśnie działają wybuchowe przyciski – wyzwalacze (z ang. emotional triggers). To określenie używane jest do opisania bodźców (np. sytuacji, słów czy też gestów), które wywołują silną odpowiedź emocjonalną u danej osoby. Reakcje te są zazwyczaj automatyczne i trudne do kontrolowania.

Trudne nie znaczy, że niemożliwe! 💪🚀

Kiedy jesteś świadoma_y swoich wybuchowych przycisków, możesz opracować skuteczne strategie zachowań, które pozwolą Ci na konstruktywną reakcję zamiast impulsywnego działania. 🧠🗝️

🌱🌱🌱 Pamiętaj!

“Między bodźcem a reakcją jest przestrzeń. W tej przestrzeni tkwi nasza siła wyboru reakcji.” [Viktor Frankl] 💭💡

Czy można coś z tym zrobić? Powstrzymać wciskającą_ego? Więcej wskazówek znajdziesz w najnowszej 👉 pigułce wiedzy.

***

Chcesz regularnie otrzymywać nasze pigułki 💊💊💊  >> zapisz się do pigułkowiedza:


Niepoprawny adres email.
Imię i nazwisko jest obowiązkowe.
Treść wiadomości jest obowiązkowa.
Wiadomość nie została wysłana. Spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Twoja email został dodany do naszej bazy. Dziękujemy!
Przepraszamy, nie udało się dodać twojego adresu email do naszej bazy